Hizmetlerimiz

Protez Tırnak

Tırnak Bakım Uygulamalarımız

Protez tırnak uygulaması, kendi tırnaklarını kullanmayan kadınların uzun tırnak tercihi için ön plana çıkan seçeneklerden bir tanesidir. Siz de kendi tırnaklarınızın şeklini ya da uzunluğunu beğenmiyorsanız kesinlikle protez tırnaklarla kaliteli bir seçim yapmalısınız. Kendi tırnaklarınızın üzerine yerleştirilen yapay tırnaklar kaliteli ve güzel bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Protez tırnakların kadınlar tarafından çok tercih edilen bir uygulama olduğu bilinirken Şişli güzellik salonu olarak Meryem Baran’ı tercih etmelisiniz. Tırnaklarınızın daha kaliteli bir görüntüye kavuşması adına mutlaka uzmanlarımızdan bilgi almalısınız. Uzmanlarımız görsel açıdan harika tırnaklara sahip olmanızı sağlar. Peki, bu harika hizmetten yararlanabilecek olanlar kimlerdir?

Protez Tırnak Uygulaması Kimler İçindir?

Tırnaklarınızın protez olmasını sağlarken aynı zamanda kaliteli bir çözüme ulaşmak adına da bazı detayları bilmelisiniz. Özellikle de tırnaklarınızla alakalı karar verirken şu özelliklere dikkat etmeniz gerekir.

 • Tırnak problemi yaşıyorsanız,
 • Tırnaklarınız çabuk kırılıyorsa,
 • Tırnaklarınızın uzaması için zaman ayıramıyorsanız,
 • Tırnak şeklinizi beğenmiyorsanız protez tırnakla kaliteli seçeneklerden faydalanmaya başlayabilirsiniz. 

Tüm bu durumlar ve diğer seçeneklerle alakalı sizlere çözüm sunan Meryem Baran Güzellik Merkezi’ne başvurabilirsiniz. Şişli’de tırnak uygulamaları ile alakalı en başarılı hizmetlere ulaşabileceğiniz merkezimize sizleri bekliyoruz. Daha kaliteli tırnaklara sahip olacağınız bir süreç ile ilgili detaylara aşağıda göz atabilirsiniz.

Protez Tırnakla Alakalı Bilinmesi Gerekenler

Tırnaklarınızın daha güzel görünmesini istiyorsanız dikkat edeceğiniz birbirinden önemli detaylar vardır. Aşağıda sıralanan detaylara bir göz atarak kaliteyi yakalayabilirsiniz.

 • Tırnak uygulamalarını el ve tırnak tipiniz ne olursa olsun tercih edebilirsiniz,
 • Uygulamalarında tırnak sadece uç kısma yapıştırılır,
 • Tırnak takma işlemi sonrasında törpüleme yapılarak doğal bir görüntü elde edilmektedir,
 • Akrilik işlemlerle tırnaklarınızın parlaması sağlanır,
 • Törpü işlemi tekrarlanarak parlaklık yakalanmaktadır,
 • 1,5 saatlik bekleme sonrasında tırnaklar doğal tırnaklarınız gibi kullanıma hazır hale gelir,
 • Protez tırnakların 1 ay içerisinde yenilenmesi gerekmektedir. Çünkü kendi tırnaklarınız dipten uzadığından tırnakların şeklini kaybetmesi olasıdır.

Tüm bu detayları dikkate alarak gerçekleştireceğiniz bir tırnak protezi uygulaması sayesinde kaliteden yana tercih kullanabilirsiniz. 


Protez Tırnak Çıkarılabilir mi?

Tırnaklarınızın doğal ve kaliteli bir görünüme kavuşması adına Meryem Baran Güzellik Merkezi’ne başvurmanız şarttır. Peki, Şişli’nin en kaliteli güzellik salonunda yaptıracağınız protez tırnakları çıkarmak mümkün mü?
Protez tırnaklar, talebe göre çıkarılıp tekrar takılabilmektedir. Ancak bu işlemlerin uzman eller tarafından gerçekleştirilmesi şarttır. Aksi takdirde takma tırnakların neden olacağı hasarlar tırnaklarınızda kalıcı sorunlara yol açabilmektedir. Meryem Baran Güzellik Merkezi olarak tırnaklarınızı önemsiyoruz. Bu önemi gösterirken de sadece fiyat odaklı değil memnuniyet odaklı süreçlere imza atıyoruz.
Şişli protez tırnak uygulamaları ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteden yana taviz vermeyeceğiniz bir çözüm için uzman ekibimizden destek almaya başlayabilirsiniz. Detaylar için bizi aramaya ne dersiniz?
Kalıcı Oje PNB Meryem Baran

Protez Tırnak Fiyatları Ne Kadar?

Protez tırnak 2021 güncel fiyat listesini yakında burdan duyuracağız. Fiyat politikamız her zaman müşteri odaklı ve açılışa özel güzellik salonu fiyatlını uyguluyoruz. Protez tırnak fiyat bilgisi ve diğer tüm sorularınız için bize telefonla ulaşabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...