Hizmetlerimiz Ürünlerimiz

PNB Ürünleri

PNB Ürünleri – Professional Nail Boutique

Professional Nail Boutique (PNB Cosmetics)

PNB ürünleri, Meryem Baran Güzellik Merkezi’nin kullandığı en kaliteli ürünlerden bir tanesidir. Sunduğu hizmetlerde kullandığı kaliteli ürünler ile dikkat çeken Meryem Baran Güzellik Merkezi, PNB ürünleri ile de müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir.  Professional Nail Boutique, tırnak bakım endüstrisindeki en son gelişmeleri ve en yenilikçi teknolojileri birleştirerek premium kalitede ürünler üretmektedir. Çevre dostu ve sağlık açısından güvenli bu tırnak bakım ürünlerini şişlide bulunan güzellik salonumuzdan temiz edebilirsiniz.

PNB Ürünlerinin Özellikleri

Estetik

PNB kozmetik ürünleri, üretim aşamasında hayvanlar üzerinde test edilmedi edilemeyecek.

Güvenli

PNB jel tırnak vernikleri sağlık açısından oldukça güvenlidir ve asla kanserojen madde ya da cildinize zarar verecek bileşenler içermez.

Yüksek Standartlara Sahip

PNB ürünlerinin içerikleri Avrupa ve Amerikada sertifikalıdır

Rahatsız Etmez

PNB ürünlerinin içerikleri kullanım sırasında bile koku yaymaz ve rahatsız etmez.

PNB ürünlerinin kendine has çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Bunlardan biri estetik bir yapıya sahip olmalarıdır. Ürünlerimiz kadınların güzelliğine güzellik katacak ve son derece tarz bir görünüme sahip olmalarını sağlayacak yapıdadır Bu nedenle son derece ilgi çekici ürünler arasında yer alan PNB ürünlerini çok seveceğinizden emin olabilirsiniz. 

Bununla beraber, PNB ürünlerinin bir diğer özelliği emniyetli bir yapıya sahip olmasıdır. PNB ürünleri güvenilir bir yapıdadır ve kanserojen madde içermez. Aynı zamanda toksik madde de içermeyen PNB ürünleri ile büyük bir başarı elde etmek mümkündür. Yüksek standartlarda üretilen Pnb markasının ürünlerinin bileşenleri Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri tarafından onaylanmıştır. Söz konusu markanın ürünlerinin kullanımı sırasında da herhangi bir şekilde koku ortaya çıkmamaktadır. 

PNB Ürünleri Nelerdir?

Tırnaklarınızın mükemmel bir görünüme sahip olmasını sağlayacak bu ürünler ile mükemmel bir deneyim elde edebilirsiniz.

  • Jel cila
  • Baz Katlar
  • Üst Kat
  • jeller
  • Destekleyici Araçlar
  • Tasarım
  • El, Tırnak ve Kütikül Bakımı
  • Pedikür Hattı
  • Başlangıç Kitleri
  • Araçlar Ve Aksesuarlar
PNB Türkiye Şişli Meryem Baran, Professional Nail Boutique

Yukarıda listelediğimiz ürünlere ek olarak, Phibrows ürünleri de bu kapsamda  sahip olmanızı sağlar. Üstelik yüzünüzün güzelliğini ön planda tutacak çözümlere kapı aralar. Peki, bu ürünlerin fiyatları ne kadardır? Meryem Baran Güzellik Merkezi olarak sunduğumuz hizmetler kapsamında size en uygun fiyatları vaat ediyoruz. Ayrıca bütçenizi sarsmayacak alternatiflerle de beklentilerinize cevap veriyoruz. Bütçenize uygun seçenekler ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Meryem Baran Güzellik Merkezi sadece güzelliğinizi değil bütçenizi de düşünür!

Professional Nail Boutique (PNB Cosmetics)

Bunlar da hoşunuza gidebilir...