Hizmetlerimiz

Pedikür

Pedikür

Pedikür uygulamaları ile daha sağlıklı ayak ve tırnaklara sahip olmak ister misiniz? Tırnak batması, mantar ve nasır gibi bütün sorunlarınıza çözüm için Meryem Baran Güzellik Salonu hizmetlerine başvurmalısınız. Pedikür işlemleri ile sizlere hizmet verirken sağlıklı ayaklara kapı aralıyoruz.

Ayak anlamına gelen ‘Pedi’ ve bakım anlamına gelen ‘Cure’ kelimelerinden türemiş pedikürün insanlar için çok özel bir çözüm olduğunu söylemeliyiz. Mısır Firavunları için geliştirilen bu bakım sırasında çok değerli çözümler gerçekleşir. Ayaktaki ölü deri temizlenir, deri yumuşar ve tırnaklar tedavi edilir. Ayaklarında sprun yaşayan insanların mutlu olması da mümkün olmadığından pedikür diğer pek çok uygulamaya nazaran daha değerlidir.

Pedikür uygulamalarının bu denli değerli olduğu düşünüldüğünde güzellik merkezi seçimi de çok önemli bir noktaya ulaşır. Şişli’nin en iyi güzellik merkezi olan Meryem Baran Güzellik Merkezi ile siz de kaliteden yana tercih kullanabilirsiniz.

Pedikürle Ne Tür Avantajlar Elde Edebilirsiniz?

Pedikürle yakalayacağınız avantajlar ciddi derecede değerlidir. Bu nedenle de ayak bakımı anlamına gelen bu hizmete ulaşmak adına Meryem Baran Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. İşte Şişli güzellik merkezinde sizi bekleyen ayrıcalıklar!

  • Ayak sorunlarınızın üstesinden gelebilir ve tırnak bakımınızı yaptırabilirsiniz,
  • Vücudunuzun duruşunun daha sağlıklı olmasına yardımcı olabilirsiniz,
  • Ayaklarınızdaki sorunlardan kaynaklanan yürüme sorunlarının üstesinden gelebilirsiniz,
  • Tırnak batması gibi can acıtıcı durumlardan kurtulabilirsiniz.

Tüm bu avantajları ile pedikür hizmetinden fayda sağlamak sizin adınıza oldukça değerli olacaktır. Bu nedenle de Meryem Baran Güzellik Merkezi ile siz de kaliteli hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Pedikür Uygulamaları Nasıl Gerçekleştirilir?

Pedikür uygulamaları hem kadın hem de erkekler için çok özel bakım olarak kabul edilmektedir. İste bir kadın ister bir erkek olarak mutlaka yaptırmanız gereken pedikürün uygulama adımlarını sizler için derledik! Şimdi hazırsanız detaylara daha yakından bir göz atalım!

İlk olarak tırnaklarınızdaki ve ayaklarınızdaki temizlik yapılarak uygulamanın etkisi arttırılmaya çalışılmaktadır. Temizlik sırasında ayakların ıslanması söz konusu olmuşsa kurutma işlemi gerçekleştirilmektedir. Sonrasında tırnakların törpülenmesi ve yumuşaması sağlanmaktadır. Pedikürün en önemli aşamalarından olan tırnak törpüleme uygulaması sonrasında pedikür leğeninde ayakların 4-5 dakika dinlendirilmesi gerekir.

Leğenden çıkarılan ayakların kurulanması sonrasında yumuşayan tırnak etinin kesilmesi işlemi gerçekleşir. Ponza adı verilen ekipmanla ölü derinin ayaklardan uzaklaştırılması işlemi yapılmaktadır. Törpüleme işleminin ardından son olarak kalıcı oje gibi uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Ayaklara gerçekleşecek her ekstra uygulama sizlerin talebine bağlıdır.

Pedikür Fiyatları Ne Kadar?

Ayak bakımınızı gerçekleştirmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli husus pedikürün fiyatıdır. Zira pek çok kadın uygun fiyatlar sunan bir Şişli güzellik merkezi arayışındadır. Meryem Baran Güzellik Merkezi olarak bütçenize uygun seçenekler vaat ediyoruz. Üstelik kaliteden yana da tercih kullanmanız adına elimizden geleni yapıyoruz. Siz de bizimle iletişime geçerek kaliteyi tercih edebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...