Hizmetlerimiz

Kaş Kontörü

Kaş kontörü ya da kaş boyama işlemi kadınların en çok tercih ettiği kalıcı makyaj yöntemlerinden biridir. Kaşlarının yanlış anlaşılması ve bunun sonucunda kaşın küsmesiyle yeni kaşların yerine boyama yapılması işlemidir. Bu boyama işlemi gayet kolay ve basit bir işlemdir. Kaşlarınızın istediğiniz şekilde görünmesi için boyama işlemi yapılmaktadır. Bu işlemin en dikkat edilmesi gereken noktası ise kaşlarınızın yüzünüze göre şeklinin belirlenmesidir. Aksi takdir de kötü bir görüntüye kavuşabilirsiniz. 

Kaş boyama işleminden sonra kadınlar makyaj yapımında kaşlarını boyamak zorunda kalmayacaktır. Her an kaşları istediği görüntüde duracaktır. Bu sayede kaşlarını boyamayacağı için vakit kaybetmeyeceklerdir. Hayat temposu çok yoğun olan kadınların ve kaşlarından memnun olmayan kadınların başvurduğu bu yöntemin kaşlar için herhangi bir zararı yoktur.

Kaş Kontörü Nasıl Yapılır?

Kaş boyama işlemini evde far yardımıyla ya da kalemler eşliğinde yaparsak kaşlarımızı dökebilmektedir. Dökmese bile kaşlarınıza oldukça fazla bir şekilde zarar verebilmektedir. Salonların uyguladığı bu kaş boyama işlemi ile ise kaşlarınız sizin istediğiniz gibi bir görüntüye kavuşacaktır. Kaş boyama işleminden önce ilk olarak yüzünüze uygun bir kaş şekli belirlenir. 

Kalemler yardımı ile belirlenen bu kaş şekli çizilir. Daha sonra iğne uçlu bir başlık ile kaşlarınıza uygun bir renkte olan boya fırlatma işlemine başlanır. Bu uygulama yaklaşık 1 saat boyunca sürmektedir. Daha sonra kaşlarınız istenilen şekilde olacaktır. Bu işlemden sonra seçtiğiniz renkten biraz koyu bir renkte gözükebilir. Rengi bir süre sonra seçtiğiniz renge dönecektir.

Kaş Kontürü Size Ne Sağlar?

Bu işlem sayesinde kaşlarınız sizin istediği bir görüntüye kavuşacaktır. Kaşlarınızın yanlış alınması ya da kaşlarınızın dökülmesi ile kaşlarınız incelebilir. Bu da yüzünüzün şeklinden dolayı sizi kötü bir görüntüye sokabilir. Bu gibi durumlarda bu boyama işleminden faydalanabilirsiniz. Kaşlarınızı her makyaj yapımınız da boyamak zorunda kalmayacaksınız. Bu sayede ise yoğun hayat temponuz varsa zaman kaybının önüne geçeceksiniz. Hem zamandan tasarruf ederken aynı zaman da güzelliğinize güzellik katabileceksiniz. Kaş boyama ile seyrek olan kaşlarınız daha gür bir görüntüye kavuşacaktır. Evde boyadığınız kaş farları gibi bir yapay görüntüye de sizi sokmayacak doğal bir kaşlara kavuşacaksınız.

En Kaliteli Hizmetler

Firmamız Meryem Baran Güzellik Merkezi, kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Siz de Şişli güzellik merkezi olarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek tüm hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...