Hizmetlerimiz

Kalıcı Oje

Kalıcı oje, tırnaklarınızın daha güzel görünmesini sağlayan uygulamalardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Oje sürmenin kadınlar için çok değerli bir seçenek olduğu düşünüldüğünde kalıcı oje, sürekli oje sürme problemini ortadan kaldıracaktır. Meryem Baran Güzellik Salonu ile oje konusunda kusursuzluğu yakalayabilirsiniz. 

Oje, özellikle çalışan kadınlar için güzelliğin mimarlarından bir tanesidir. Bu nedenle de kalıcı oje uygulaması ile tırnakların güzel bir görüntüye kavuşması iş kadınları için harikadır. Eğer siz de ojenizi sürekli tazelemek durumundaysanız kesinlikle kalıcı ojenin keyfini sürmeyi deneyebilirsiniz. Standart ojelerin belirli sürelerle kaliteli görünüm sunmasının aksine kalıcı ojenin etkisi çok daha uzundur. Bu nedenle siz de Şişli kalıcı oje hizmetleri sayesinde kaliteyi yakalayabilirsiniz.

Kalıcı Oje Uygulaması Nasıl Gerçekleşir?

Ojenizin kaliteli bir görünüm sunması adına profesyonel bir bakım hizmeti almanız gerekmektedir. Çünkü ojenin doğru sürülmemesi uzun vadede ciddi problemleri de beraberinde getirecektir. Şimdi hazırsanız kalıcı ojenin nasıl uygulandığına daha yakından bir göz atalım!

Ojenin uygulanması işlemleri öncesinde tırnaklar törpülenmektedir. Törpülenen tırnaklar kaliteli bir görünüm kazandığı gibi mat bir görünüme ulaşır. Oje uygulaması öncesinde tırnak kusurlarının önlenmesi adına mutlaka baz uygulaması yapılmalıdır. Baz uygulaması tamamlandığında sıra oje işlemlerine gelir. Şişli oje hizmetleri kapsamında tırnaklarınızın daha güzel görünmesi mümkün olur. 

Oje sürme işlemleri sırasında top coat uygulaması yapılırken tırnakların 60 saniye boyunca UV ışınına maruz kalması gerekir. UV ışınları sayesinde oje ve tırnak bütünleşirken bozulma olmaksızın kullanım mümkün olur. Siz de kalıcı ojenin avantajlarını yakalamak adına Şişli kalıcı oje hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kalıcı Ojeler Ne Kadar Dayanır?

Farklı renk ve desenlerle kalıcı ojeden yararlanmak istiyor olabilirsiniz. Ancak hemen ifade etmek gerekir ki bu ojelerin dayanma süresi yaklaşık 1 aydır. 1 ay içerisinde yenilenmesi gereken ojenizi yenilemediğinizde bozulmalar ortaya çıkar. Bu nedenle de ojenizi sildirmeyi düşünmüyorsanız Meryem Baran Güzellik Merkezi uzmanları ile iletişimde kalmalısınız. Yenileme zamanı geldiğinde ojenize gerekli uygulamaları yapmalısınız.

Kalıcı Ojenin Tırnaklara Zararı Var mı?

Sağlıklı bir şekilde güzelleşmek Meryem Baran Güzellik Merkezi için en önemli konulardan bir tanesidir. Bu nedenle de tırnaklarınıza uygulanacak oje sırasında bütün ürünlerin sağlığınızı koruyacak özellikler gösterdiğine dikkat edilmektedir. Tırnaklarınıza zarar verecek ya da sararmalara neden olacak bütün durumların önüne geçilmesi amaçlanmaktadır. 

Kalıcı Oje Fiyatları Ne Kadardır?

Oje uygulamalarında fiyatları belirleyen temel husus tırnaklarınızın uzunluğudur. Tırnaklarınızın formu ve uzunluğu dikkate alındıktan sonra Meryem Baran Güzellik Merkezi’nde en uygun fiyatlara ulaşmanız mümkündür. Kaliteli ürünler ve güzelliğini önemseyen bir anlayışla siz de Şişli güzellik salonu uygulamalarını tercih edebilirsiniz. 

Şişli kalıcı oje uygulamaları ile ilgili bütün detaylar için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Kalite, yüksek standartlar ve çok daha fazlası için uzmanlarımızdan bilgi alın!

Bunlar da hoşunuza gidebilir...