Hizmetlerimiz

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj, Meryem Baran Güzellik Merkezi tarafından sizlere sunulan mükemmel bir hizmet olarak ifade edilmektedir. Sürekli makyajlı ve hoş bir görünüme sahip olmak isteyen kişilerin tercih ettiği kalıcı makyajı siz de tercih ederek etkileyici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Peki, kalıcı makyaj uygulamaları nelerdir? Gelin tüm detayları hep birlikte inceleyelim. 

Kalıcı Makyaj Uygulamaları

Kalıcı makyaj uygulamaları genel olarak aşağıdaki gibidir. 

Microblading

person in black leather gloves

Microblading günümüzde kadınların en çok tercih ettiği kalıcı makyaj uygulamaları arasında yer almaktadır. Bu kapsamda Kadınların seyrek kaşlı olması ya da kaşlarının gür gözükmesini isteyen kadınlar bu uygulamaya başvurmaktadır. Microblading uygulaması basit ve acısız bir işlemdir. Burada en önemli nokta ise kaşı yapacak yerin temiz bir yer olmasıdır. Microblading uygulamasından sonra cildin düzgün bir şekilde iyileştiğinden ve sonuçlardan memnun olduğunuzdan emin olmak için altı hafta sonra bir takip randevusu oluşturmanız gerekmektedir.

Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme dudaklarını hiç doldurmamış gibi görünen, kalıcı dudak kalemi ile dudakların rengini koyulaştıran bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. Renklendirme işlemi tüm dudak boyunca basit bir renklendirme uygulaması olarak ifade edilmektedir. İşlemden sonra dudak yeni ısırılmış, bulanık bir dudak gibi görünmelidir. Ancak bu renk kişilerin talep ettiği renge göre değişkenlik göstermektedir. 

Kalıcı Eyeliner ve Kalıcı Dipliner

Dipliner klasik ve renkli makyajlarda kirpik diplerini birleştirmek ve göz yapısını öne çıkaran bir makyaj uygulamasıdır. Dipliner uygulaması genellikle siyah bir boya yardımıyla uygulanmaktadır.

Günümüzde her gün dipliner sürmekten sıkılan ve yorulan kadınlar kalıcı dipliner uygulamasını tercih etmektedirler. Bu uygulama sayesinde her gün dipliner çekmek zorunda kalmayacak ve gözünüzde her daim kalacaktır. Bu uygulamayı seçen insanlar güzellik merkezlerinin kapılarını çalmaktadırlar. Göz şekline uygun dipliner çizimi yapıldıktan sonra iğneler yardımıyla gözün üzerine bu çizim uygulanmaktadır.

Dipliner ile eyeliner aynı bölgeye uygulanan kozmetik ürünüdür. İkisi arasında ki fark ise fırçaları bakımından farklılık göstermektedir. Diplinerın fırçası daha kısa ve daha küçüktür. Bu sayede eyelinera oranla daha ince ve daha kısa çizgiler çekilebilmektedir. Eyeliner ise daha uzun bir fırçası olduğundan kuyruk yapımına ve kalın çizgiler çekmeye daha müsaittir.  Bu doğrultuda pek çok kadın kalıcı eyeliner uygulamasını da tercih etmektedir. 

Kalıcı Allık

Kalıcı allık, elmacık kemiklerine uygulanan bir makyaj türüdür. Kadınlar tarafından sık sık tercih edilmekte olan kalıcı allık uygulamaları son derece dikkat çekici bir yapıya sahiptir. Şişlik güzellik merkezi olarak hizmet veren firmamız sizlere mükemmel bir sonuç vad etmektedir. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...