Hizmetlerimiz

İpek Kirpik

İpek kirpik harika bir orta ağırlıkta kirpik seçeneğidir. Özellikle sürekli rimel sürmek istemeyen ve seyrek kirpiklere sahip olan kişiler ipek kirpik uygulamalarını tercih etmektedir. Sentetik kirpiklerden çok daha yumuşak ve daha gözenekli olan bu kirpikler sık sık tercih edilmektedir. Bu nedenle biraz daha uzun süre dayanırlar ve ince veya zayıf kirpikleri olan kişiler için son derece ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkar. Diğer kirpik türlerinde olduğu gibi, çeşitli bukleler ve uzunluklarda oldukları için müşterinin istediği kadar dramatik veya doğal görünebilirler. Genellikle akrilik kirpiklerin yapabileceği kadar ‘plastik’ görünmezler. Ayrıca, ‘hazır maskara’ görünümü veren, alabileceğiniz en siyah kirpik uzantılarından bazılarıdır. İpek kirpik setleri, dolgun ve uzun ama yine de doğal görünen kirpikler arayanlar için mükemmel bir fırsattır. Bizimle iletişime geçerek konu ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

İpek kirpik uygulamaları firmamız tarafından sunulan en kaliteli ve güvenilir uygulamalar arasında yer almaktadır. Bu kapsamda sizler için ipek kirpikler ile ilgili merak edilen tüm detayları derledik. Şimdi gelim, bu detayları hep birlikte inceleyelim. 

İpek Kirpik Özellikleri

Bu kirpik doğal kirpiğinizin kıvrımını andıracak şekilde şekillendirilmiş sentetik ipekten yapılmıştır. İpek kirpik uzantıları uçta daha incedir ve alta doğru kalınlaşır. Bu, kirpiklerin daha dolgun ve doğal görünmesine yardımcı olur. Akrilik kirpik uzantılarının aksine, ipek uzantılar yumuşak ve rahattır. Çoğu kadın, biri gözlerinin ne kadar güzel göründüğü konusunda iltifat edene kadar, ipek kirpiğe sahip olduğunu bile unutur. İpek kirpik uzantıları bir profesyonel tarafından uygulanır. Özel olarak üretilmiş bir yapıştırıcı ile doğal kirpiklerinize sabitlenir.

İpek Kirpikler Zararlı Mıdır?

İpek kirpikler ile ilgili en çok merak edilen konulardan bir tanesi söz konusu kirpiklerin zararlı olup olmadığı ile ilgilidir. Söz konusu takma kirpikler, kirpik köklerine tek tek yerleştirilmektedir. Bu nedenle işlem biraz uzun sürebilmektedir. Bunun yanı sıra cildin hassasiyet durumuna göre de gözlerde yanma meydana gelebilmektedir. 

Kaliteli bir güzellik merkezinde kirpik lifting işlemlerinin yapılması durumunda herhangi bir zarar ile karşılaşmak mümkün değildir. Bu sayede son derece kaliteli ve profesyonel bir destek ile ipek kirpiklerinize en iyi şekilde sahip olabilirsiniz. Kaliteli malzemeler kullanılmaması durumunda kirpik köklerine değen yapıştırıcı kirpiklere ciddi bir şekilde zarar vermektedir. Bu nedenle ipek kirpik uygulamalarının kesinlikle profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. 

Profesyonel İpek Kirpik Uygulamaları

Profesyonel bir şekilde ipek kirpik uygulamalarından yararlanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunan firmamız aracılığı ile mükemmel kirpiklere sahip olabilirsiniz. İpek kirpik yaptırmak ve fiyatları ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmak için hemen harekete geçebilirsiniz. Meryem Baran Güzellik Merkezi sizleri bekliyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...