Hizmetlerimiz

Hydrafacial Bakım

Hydrafacial bakım, çeşitli cilt tipleri için uygulanmakta olan bakım yöntemlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Birbirinden farklı özelliklerde ki cilt tiplerinin ihtiyaçlarına göre non invaziv, ablatif olmayan bir cilt yüzeyini kaplama olarak ifade edilmektedir. Ciltte yer alan büyük gözenekler, kırışıklar, tıkanmış gözenekleri gibi cilt problemleri hydrafacial bakım ile ciltte oluşan kahverengi lekelerin görünümünde de iyileşme sağlanır. Çok amaçlı bir cihaz kapsamında gerçekleştirilen bu cilt bakımı özellikle son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. 

Hydrafacial cilt bakımının en temel amacı ölü cilt derisini ortadan kaldırmaktır. Bu noktada cilt yenileyici bir özelliğe sahip olduğunu ifade etmemiz mümkündür. Söz konusu cilt bakımı özel bir alet ile gerçekleştirilmekte olup cilde oksijenli vitamin içeriği olan bir sıvı enjekte edilmektedir. Hibradermabrazyon adı verilen bu sıvı cildin soyulmasını sağlayarak ölü deriden arındırılma sağlamaktadır. Bunun dışında ciltteki tüm makyaj kalıntısı da bu cilt bakımı ile arındırılabilmektedir. 

Hydracafacial Cilt Bakımı Kimler İçin Uygundur?

Hydracafacial cilt bakımı tüm cilt tipleri için son derece uygun olan bir cilt bakımı türüdür. Özellikle yaşlanma özelliği bulunan ve hassas ciltlerde mükemmel bir sonuç sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra kolajeni uyarmak adına mikrodalga teknolojisi kullanılmaktadır. Bu yöntemde son derece başarılı sonuçlar elde edilebilir. Bu durumda söz konusu cilt bakımının tüm ciltler için son derece uygun olduğunu söylememiz mümkündür. Peki, hydracafacial cilt bakımının avantajları nelerdir? Söz konusu cilt bakımının avantajlarını genel olarak aşağıdaki gibi sıralamamız mümkündür. 

Hydracafacial Cilt Bakımının Avantajları

Söz konusu cilt bakımının sağladığı pek çok faydadan söz etmek mümkündür. Bu avantajlar genel olarak aşağıdaki gibidir. 

  • Yaş ve cilt tipi fark etmeden uygulamadan en iyi şekilde yararlanmak mümkündür. 
  • Cildin tahriş olmasını engellediği için ödem ve şişlik gibi problemlerin meydana gelmesine de neden olmaz. 
  • Bakım ve temizliği derinlemesine gerçekleştirmektedir. Bu da uzun süreli bir cilt temizliği sağlamaktadır. 
  • Cildin nefes almasını sağlarken son derece sağlıklı bir görünüme sahip olmasına olanak tanımaktadır. 
  • Ciltte meydana gelen kırışıklıkların giderilmesini sağlamaktadır.
  • Cildin nem seviyesini artırarak çok daha sağlıklı bir cilde sahip olmanıza olanak tanımaktadır. 
  • Cildin elastik bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. 

Hydracafacial Cilt Bakımı Fiyatları

Güzellik ve bakım ülkemizde son zamanlarda ortaya çıkan teknolojik gelişmeler ile önemli bir gelişim göstermektedir. Hydracafacial bakım bireylerin yeni tanıştığı son derece etkili bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de yukarıda bahsedilen faydalardan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hydracafacial cilt bakımı fiyatları ve söz konusu cilt bakımının uygulanış biçimi ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şişli güzellik merkezi olarak faaliyet gösteren firmamız ile iletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...