Hizmetlerimiz

Epilasyon

Epilasyon

Epilasyon, pek çok kadının istenmeyen tüylerden kurtulmak adına tercih ettiği çözümlerden bir tanesidir. Siz de istenmeyen tüylerden kurtulmak adına etkin bir çözüme ulaşmak istiyorsanız kesinlikle epilasyonla kusursuzluğu yakalamalısınız. Meryem Baran Güzellik Merkezi olarak size pürüzsüz bir cilt armağan ediyoruz.

Epilasyonda farklı uygulamalar gerçekleştirildiğinden kadınların tüylerden kurtulması adına farklı alternatifler vardır. Meryem Baran Güzellik Merkezi olarak epilasyonla tüylerden kurtulmanızı sağlarken kalıcı bir kusursuzluk sağlıyoruz. Üstelik doğru uygulamalar sayesinde tüylerin kolay kolay çıkması da söz konusu değildir. Kılların kökünden alınması nedeniyle kökte oluşan tahribat kıl çıkışına engel olur. Bu da sürekli epilasyon yapmanızı gerektirmez.

Epilasyona Kimler Başvurmalıdır?

Kadın ve erkekler için en ideal seçeneklerden bir tanesi olan epilasyonla ilgili pek çok detay olduğundan söz etmek gerekmektedir. Bu bağlamda çalışan kadınlar, sporcular ve kişisel bakımına önem veren kişilerin epilasyon sayesinde kusursuz bir bakım gerçekleştirebilecekleri açıktır. Eğer siz de epilasyon sayesinde arzu ettiğiniz çözümlere ulaşmak istiyorsanız Şişli’de bulunan Meryem Baran Güzellik Merkezine bekliyoruz.

Güzellik uzmanlarımızın başarılı çalışmaları ve bu konuda kaliteyi sunmayı arzu eden güzellik merkezimizle kıllar bir sorun olmaktan çıkacak. Üstelik uyguladığımız teknikler sayesinde kılların çıkışı uzun bir süre hayatınızda olmayacak. Siz de kalite ve yüksek standartları yakalamak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Epilasyon uygulamalarında 12 yaş sınırı olduğundan söz etmek gerekmektedir. Kıl ve cilt yapısı uygun 12 yaşından büyük herkese epilasyon yapılmaktadır. İnsan sağlığını riske atmayan yöntemler kullanılarak gerçekleştirilen epilasyonda seanslar 2 ayda 1 şeklindedir. Vücuttaki kıl yoğunluğuna göre aralık artıp azalabilmektedir. Vücudun hangi bölgesinde epilasyon uygulanacağı da farklılaşmaktadır.

Epilasyon Sonrasında Bilinmesi Gerekenler

Epilasyonla vücudunuzdaki istenmeyen kıllardan kurtulmak mümkün olsa da bu uygulama sonrasında bazı detayları dikkate almak şarttır. Bu durumda da aşağıdaki hususları incelemenizi öneriyoruz. Aksi takdirde yaptırdığınız bakımın sonuçlarını alamayabilirsiniz.

  • Uygulama sonrasında cildinize 1 gün boyunca sıcak su değdirmemelisiniz,
  • Epilasyondan sonra oluşan ağrı ve şişliği beze sarılı buzla gidermelisiniz,
  • Ağrı kesici kullanarak ağrılarınızı dindirebilirsiniz,
  • Uygulama ertesinde tıraştan kaçınmalısınız,
  • Tüy dökücü krem kullanımından uzak durmalısınız,
  • Kaşıma ve keseleme gibi tehlikeli uygulamalardan uzak durmalısınız.

Tüm bu detaylara dikkat ederek en ideal sonuçlara ulaşmanız mümkün! Bunun için kalite ve yüksek standartları yakalamak sizin için mümkün olacaktır. Meryem Baran Güzellik Merkezi, size en ideal seçenekleri vaat ediyor.

Epilasyon Fiyatları Ne Kadar?

Epilasyonla cildinizin pürüzsüz bir yapıya ulaşması mümkün olurken vücudunuzdaki kıl ve tüy yoğunluğuna göre fiyatların değişken olacağını bilmelisiniz. Meryem Baran Güzellik Merkezi olarak epilasyonla ilgili en uygun fiyatlar elde etmenizi sağlıyoruz. Özellikle de kaliteden yana tercih kullanmanız adına sizlere çözüm üretiyoruz. Fiyatlar ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz?

Bunlar da hoşunuza gidebilir...