Hizmetlerimiz

El Ayak Bakımı

El ve ayak bakımı bireyler için en önemli konulardan bir tanesidir. El ve ayak bakımı ile kendinize olan güveninizi artırabilir ve son derece etkileyici bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Ayaklarınız yürümemizi sağlayan önemli organlarımızdır. Bu nedenle ayak sağlığının önemi son derece büyüktür. Kalbinizden olan mesafeye rağmen, ayaklarınızın sağlığı genel sağlığınızı etkileyebilir. Ayak ağrısını göz ardı etmemek önemlidir. Ayaklarınız ağrıyorsa, doktorunuzu görmenin veya bir ayak hastalıkları uzmanıyla randevu almanın zamanı gelmiştir . Nitekim bir sorun oluşmadan önce bile ayaklarınız düzenli olarak kontrol edilmelidir. 50’den fazla kemik, 200 kas, 60 eklem, tendon ve bağdan oluşan ayaklar gerçekten gerçek bir mühendislik harikasıdır. Bunun yanı sıra ellerimizde en çok kullandığımız organlarımızdan bir tanesidir. Gün içerisinde yoğun bir şekilde kullanılan ellerinizin bakımına önem göstermeniz ellerinize verdiğiniz değeri göstermektedir.

El ve Ayak Bakımının Önemi

Ayaklarınıza ve ellerinize iyi bakmanın üç önemli nedeni yaşam kalitesi, üretken çalışma ve düzenli fiziksel aktivitedir. Yaşam kaliteniz, kendi kendine yeterli olma yeteneğinizle doğrudan bağlantılıdır. Çalışmak, alışveriş yapmak, yürümek gibi aktiviteler sizi kendi kendine yeterli kılan günlük yaşam aktivitelerinden sadece birkaçıdır. Ayak ve elleriniz ile ilgili problemleriniz varsa gün içerisinde çok büyük problemler yaşayabilirsiniz. Bu nedenle el ve ayak bakımına gereken önemi göstermeniz gerekmektedir. 

El ve ayak bakımı genellikle çok rahatlatıcıdır. Özellikle manikürcü sizi rahatlatmak için refleksoloji veya diğer el ve ayak masajı tekniklerini kullanıyorsa, birinin ellerinize ve tırnaklarınıza dokunması hoş olabilir . Muhtemelen manikürcü ile bire bir olacaksınız, o size ne yapacağını söylemeli ve herhangi bir sorunuz veya endişeniz olup olmadığını kontrol etmelidir.

El ve ayak bakımı uzmanı bir kütikül sökücü ve bir kütikül itici kullanarak kütikülünüzdeki ölü deriyi nazikçe yumuşatacak ve çıkaracaktır. Doğal tırnağınıza uyacak şekilde istediğiniz tırnak şeklini oluşturmak için bir törpü kullanılacak ve bir taban kat uygulanacaktır. Seçtiğiniz oje renginde bir son kat eklenecek ve ayrıca daha tırnaklarınıza dekoratif nail art uygulatabileceksiniz. Bunu isteyip istemediğinizi önceden karar vermeniz gerekmektedir.

Profesyonel El ve Ayak Bakımı

Profesyonel bir şekilde el ve ayak bakımı uygulamalarından yararlanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunan firmamız aracılığı ile mükemmel kirpiklere sahip olabilirsiniz. İpek kirpik yaptırmak ve fiyatları ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmak için hemen harekete geçebilirsiniz. Meryem Baran Güzellik Merkezi sizleri bekliyor. 

El ve ayak bakımı alanında uzman ve profesyonel çalışanlarımız ile sizlere mükemmel bir deneyim sunuyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek bu konuda çok daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmaktır. Hadi, el ve ayak bakımının detayları ile ilgili bilgi edinmek için hemen harekete geçin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...